Přejít na SK verzi - V CZ verzi celkem 62325 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma
Moje inzerátyHlavní stránkaBazar nábytku, levný nábytekPostele, matracePostele z masivu - Olomouc

Postele z masivu

[15.01.2016]Celkem zobrazeno: 431x
Normální postel však nevydrží a postupně se takříkajíc rozviklá. Jak to vyřešit? Nejlepší je pořídit si do ložnice postel ze opravdového dřeva. Hovor je o masivních postelích nebo chcete li o postelích s masivu. Pokud je váš vkus podřízen jednoduchosti a praktičnosti, lze zvolit takzvaný čistý styl.

Vědci tvrdí, že masiv vydrží až desetkrát déle než postele z lamina.
Popularita bílých postelí z masivu stoupá především proto, že poskytuje velký prostor pro barevné doplňky. Bílé postele z masivu v kombinaci s barevnými textiliemi působí luxusním dojmem, ale neznamená to, že by byly určeny pouze do hotelových ložnic.

Máte už zařízený byt a jenom řešíte postele nebo začínáte a kromě postel v bytě moc věcí nemáte? Postele od nás jsou za rozumnou cenu a mohou si ji dovolit i pracující studenti. Jednou ze zvláštností výrobce postelí z masivu Marek Migo je košatý výběr postelí z masivu s úložným prostorem. O užitečnosti tohoto provedení není proč pochybovat a to nejenom v místnostech, kde je jinak málo úložných prostorů.

Nesporným plusem postelí z masivu je ta skutečnost, že se dá (v některých situacích) opravit. Rozsah variant u opravy postele záleží na užité povrchové úpravě (moření+lak). Vaše volba může padnou na web: postelezmasivu.com který se specializuje na masivní manželské postele a je schopen Vám vyrobit i atypickou postel.
Nově lze využít i bílého moření a zachovat tak strukturu ve dřevině.


E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Olomouc
Cena: 9 700 Kč

Propagovat
Editovat
Smazat


Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.


Kontaktujte inzerenta
Opište kód: