Přejít na SK verzi - V CZ verzi celkem 62589 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma
Moje inzerátyHlavní stránkaKrása a péče, zdraví, hubnutíLéčivé byliny a rostlinyKratom - latinsky Mitragyna speciosa - Všechny lokality

Kratom - latinsky Mitragyna speciosa

[10.05.2017]Celkem zobrazeno: 201x
Kratom - lat. Mitragyna speciosa je trop. rostlina která pochází z jihovýchodní Asie. Své nezastupitelné místo má v orientální kultuře již několik tisíc let.
Díky svým jedinečným účinkům se rozšířila a teď se těší přízni milionů lidí z celého světa.
Očekáváte náročnou práci, fyzické vypětí či dlouhá příprava na zkoušky? Chcete se zbavit fyzické bolesti, psychické a fyzické únavy?
Chcete jednoduše vypnout, zklidnit mysl, zapomenout na stres a relaxovat? Díky širokému spektru účinků vám Kratom nabídne toto vše a ještě více.
Ani 2 litry kávy vám nedají srovnatelný účinek jako Kratom, vyzkoušejte jej a uvidíte sami.
Vyberte si z našich produktů.
Námi dodávaný kratom pochází od soukromého asijského pěstitele, který produkuje kratom té nejvyšší kvality s vysokým poměrem obsažených alkaloidů, zejména mitragyninu. Listy jsou okamžitě po usušení důkladně rozemlety na velmi jemný prášek a následně vakuově zabaleny. Svěží typicky kratomová vůně s nádechem květin vás utvrdí o čerstvosti našeho produktu.
Dle zbarvení žilnatiny v listech rozlišujeme tři druhy kratomu: červený, bílý a zelený.
Pro více informací nás kontaktujte na našem facebooku: kratomshop.cz nebo na emailu obchod@kratomshop.cz Webové stránky: http://www.kratomshop.cz


E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 149 Kč

Propagovat
Editovat
Smazat


NáhledNáhledNáhledNáhled

detailní fotografie


Kontaktujte inzerenta
Opište kód: