Přejít na SK verzi - V CZ verzi celkem 62259 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma
Moje inzerátyHlavní stránkaKrása a péče, zdraví, hubnutíMasáže, masážní strojeNa vlnkách jemné erotiky - relaxační eromasáž - Praha

Na vlnkách jemné erotiky - relaxační eromasáž

[22.04.2016]Celkem zobrazeno: 302x
Dopřejte si chvíle pohody v náročném dni, - zcela se oddejte mým teplým dlaním, které rozhodně vědí, jak rozmazlovat. Nabízím nevšední prožitek z pečlivé relax. a zároveň jemně erotic. masáže se závěrečným uvolněním, (- avšak nejde o „privátní kompletní služby“, tato masáž je určená těm, kteří hledají skutečný odpočinek.) Jde o olej. masáž téměř celého těla, včetně masáže chodidel, od štíhlé elegantní hnědovlásky (mikádo), 30 let. Masáž je nabízená v klidném diskrét. domácím prostředí, Pha4.
Objednávejte se prosím s předstihem 1-2 hod, neboť masáži předcházejí určité přípravy, 9h - 20h.
V případě, že jste již u mne na návštěvě byli, prosím nezapomeňte tuto skutečnost připomenout, bude-li možnost, takového klienta ráda upřednostním.
Pokud právě nezvedám telf., pravděpodobně probíhá masáž, zkuste prosím volat později. Prosím ne SMS, telf. domluva nutná, dopisování nic neřeší. Na zavolání od opravdu příjem., sluš. a čistot. muže (nejlépe střed. věku a starší) se budu jedině těšit:-)


E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha
Cena: Dohodou

Propagovat
Editovat
Smazat


NáhledNáhledNáhledNáhled

detailní fotografie


Kontaktujte inzerenta
Opište kód: