Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaAdministrativní pracovník - Česká Lípa

Administrativní pracovník

Společnost Datalife s.r.o. hledá vhodné zájemce na obchodně - administrativní výpomoc.

Námi nabízená pozice je vhodná pro ženy na MD, absolventy, ale i pro pracující, kteří nejsou spokojeni se stávajícími mzdovými podmínkami.

Náplň práce:
- telefonická i osobní komunikace s klienty,
- příprava i kompletace dokumentů,
- spolupráce na vytváření finančního portfólia,
- administrativní podpora týmu.

Požadujeme:
- věk min. 21 let,
- čistým trestní rejstřík,
- ŘP - B, aktivní řidič - výhodou,
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům,
- výborné komunikační dovednosti,
- reprezentativní vystupování,
- ochotu a chuť se učit novým věcem,
- spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:
- přátelský kolektiv,
- příjemné pracovní prostředí,
- zaškolení zdarma,
- firemní benefity,
- výborné finanční ohodnocení dle odvedené práce.

Zaujala-li Vás námi nabízená nabídka, kontaktujte naše personální oddělení: t.obornik@datalife.cz, do předmětu uveďte "administrativa".

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Česká Lípa
Cena: 20 000 Kč