Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyAsistent/asistentka v lokálním poradenském centru - Královéhradecký kraj

Asistent/asistentka v lokálním poradenském centru

Poradenské centrum zdraví přijme nové kolegy na práci ve studiu do oblasti zdravého životního stylu.

Specializujeme se na dosažení optimální kondice, zdraví a vzhledu každého jedince.

Náplň práce:vstupní konzultace klientům, servis stávajícím klientům, sestavování jídelníčků, minikurz péče o pleť.

Požadujeme: základní znalosti na PC,spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování

Nabízíme: zázemí poradenského centra, rekvalifikaci na tuto pozici, možnost kariérního postupu

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Královéhradecký kraj