Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPt6$|<|ʄ”ҴLfL$tLTҼtdtb$N$̌\̾ҤtFdDz\|\T,ĴƜִ4<4~ dlll$JtJlL\ ̌b<Ƽʬ<t> $,D||Z4IJ|B tT”TʬĜ\nLΔδ\dldlLdT\<ּ̼t||t,D|Ft:|DĺT\ĔV,´Ҥ~dŒ|dT,ƤDLltlt\ ,<|FvTΔD,|Dμ Ķt44 l^4\dʤ|d̴ּl,\$4L|Bœʴμl$lTԼt: ĺ¼ҬT4DTl|tԔΜD$,PH*\ȰÇ#JHŋ3jȱǏ-Irɒ(OLr˖0_ʌIs͚8osϘ Jѐ?\)ӧNB*UѫXjZ׮` KvlJhӪ]lٷn+)ۻxnK/߿~CKa ^qÐ#Kf2˖3̹d͠1mٳxI^5YG- 3P.Ѯ}В &~j *^|9M|kKQ*a^Ћu%$ 'O 0]K?؉b0xEgywzAG= H(uDXRD)`glX}b} ~ 0R(SȽ XGDzhH !0[db'?tz\z f?|^N*&OHo_Pɟ? 矕_Q5TAh `RvXC*jKō;_-RI|;l`>+P( d+6eֲ#Q|hR{A1U BrF$HЅB}F;M&>* pY/H1$ͣ biX,vhP{dI"6#7BQ) qGk@r,U˻@G(H# 68H <b %r v`6\F6yOE('Kn$Tw4/ܜw e?yo9 1Ցnۜ+{P cwܚC Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Asistent/asistentka v lokálním poradenském centru - Královéhradecký kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyAsistent/asistentka v lokálním poradenském centru - Královéhradecký kraj

Asistent/asistentka v lokálním poradenském centru

Poradenské centrum zdraví přijme nové kolegy na práci ve studiu do oblasti zdravého životního stylu.

Specializujeme se na dosažení optimální kondice, zdraví a vzhledu každého jedince.

Náplň práce:vstupní konzultace klientům, servis stávajícím klientům, sestavování jídelníčků, minikurz péče o pleť.

Požadujeme: základní znalosti na PC,spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování

Nabízíme: zázemí poradenského centra, rekvalifikaci na tuto pozici, možnost kariérního postupu

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Královéhradecký kraj