Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaAsistent/ka - pracovník v kanceláři - Znojmo

Asistent/ka - pracovník v kanceláři

Společnost s 16-ti letou tradicí na trhu, zabývající se stavebnictvím, nábytkem, elektronikou, fin.službami, reklamní a realitní činností příjme 2 asistenty/ky pro pobočku ve Znojmě.

Požadujeme:
- komunikativnost,spolehlivost,příjemné vystupování,
- uživatelská znalost PC a internetu.

Nabízíme :
- kompletní zapracování,
- nadstandardní a motivující finanční ohodnocení oceňující aktivní pracovní výkon,
- prostor pro seberealizaci,
- práci v příjemném kolektivu,
- možnost kariérního postupu,
- firemní výhody a benefity,
- možnost home office-částečně z kanceláře/z domu.

Pracovní náplň:
- vyřizování zakázek a objednávek klientům v oblastech stavebnictví,nábytku,elektroniky, reklamy,fin.služeb a realit.
- komunikace se zákazníkem.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis na e-mail: monika-koas@seznam.cz
Termín osobního pohovoru si domluvte na tel. č. 734 333 146 po-pá 9-13hod.

Mzda od 18.000,-Kč.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Znojmo
Cena: 18 000 Kč