Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaAsistent/ka regionálního manažera - Brno

Asistent/ka regionálního manažera

Věnujeme se poskytování a zprostředkování všech druhů úvěrových produktů - bankovní i nebankovní spotřebitelské úvěry, úvěry pro živnostníky a firmy, vyplácení exekucí na nemovitostech, klasické i americké hypotéky, hotovostní krátkodobé půjčky.
Náplň práce:
- Telefonický a osobní kontakt s klienty, vyřizování žádostí o úvěr.
- Organizace času manažera, domlouvání schůzek.
- Administrativa, reporting.
- Zajištění chodu kanceláře.
Požadujeme:
- Vynikající komunikační dovednosti, kultivovaný psaný i mluvený projev.
- Samostatnost a časová flexibilita.
- Dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet).
- Zkušenosti s komunikací s klienty výhodou (např. callcentrum).
- ŘP nebo alespoň ochota v budoucnu si ho zřídit.
Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv.
- Možnost kariérního růstu.
- Odpovídající mzdové ohodnocení + zajímavá motivační složka.
- Mobilní telefon a notebook i k soukromému použití.
- Nástup ihned.
Místo práce: Brno
V případě zájmu zašlete svůj životopis na mail j.klimes@creditpark.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno