Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP<2<tT^Tlv<δ|lLT,LJlbD|L̄dʴl<4\j$LVd|zTœld\T\^,lԼ¬TN$ĴʴtlD> Dt~DtD<¬dDlr4d|TV$D: dtvL\\pA}cl ݝZt &vq#HMg!ǔ &tg_8 wAoYb}Dؙ 00YUHn!|uB!`ydKdZV0A&@:vTFhcGcqšމ&Ct'RWW#CFAYd_4*0BdV:hljPvD $79g-q_y#T̖>`Z ^ERʼn%^F)eag"|T=O6$ 7xaUhZmDh@$E)'9@-"\9_*t cl>(Ve%km("EIjkpce[b˻>hGݒҀA { p@Jwdjc9ʀJ*py~` X-cy3u)f:[G(9cEq!E0r4I'XEݲ}M@DP51ER1 bG+KОQcz|]Z!C ,aGs Pi]TE"UV|/ @(!^7T6AXlv7M#&0JDB"t#&8>D ԋ# H0!EZrVOO'R' sIVX%"@]j ~`|R0TaARc?P7H xثBv\ &D o,  H_ @\P?zT I默Lȗ? a9Cx-2c&ȤxJ2m .`x/V4!n3V$a☥E(B_buix_E 9="Cn t%B}C(MhHEw q 1!gt&l)T^! j"f,`Ih6PC\do!}-%*w 6x [|$8}db<`CL.o_6E[LbA):қ)"e#TtPȊt`0x';~a )Ut{BJiU|lp2v,4` ҀɳF-~`2`@D>0x!䙁N-P0s*Gŭ>nB[@BdbAX &|,ٴɋqy'H@<eF"KTD'2`D[P؟vR2:$  z~::dKx!/ERp^9-Y9Ԑ1-v`>8Aa>\Ђ" `% pu' X ߂"A/[ 2,]X8c-[or``F~-fpl[XεVxgxAR[`!rJb !$)hE& t>8}aXU~nϯ[{">0D0~LS $DE""V!݄'%bB*r4ˏ߻x>H1~uh;cccaÓsSy[izî㳼9kz]nOMʶnş1vWw}1Oc_u^??o݀)G~}U|{}w&~|7WW7 ~ 8|~f]j|*~S"{Qy{2.h8y*؀(F}=i?Ah} Hoy89HM8~[;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Asistent/ka regionálního manažera - Brno - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaAsistent/ka regionálního manažera - Brno

Asistent/ka regionálního manažera

Věnujeme se poskytování a zprostředkování všech druhů úvěrových produktů - bankovní i nebankovní spotřebitelské úvěry, úvěry pro živnostníky a firmy, vyplácení exekucí na nemovitostech, klasické i americké hypotéky, hotovostní krátkodobé půjčky.
Náplň práce:
- Telefonický a osobní kontakt s klienty, vyřizování žádostí o úvěr.
- Organizace času manažera, domlouvání schůzek.
- Administrativa, reporting.
- Zajištění chodu kanceláře.
Požadujeme:
- Vynikající komunikační dovednosti, kultivovaný psaný i mluvený projev.
- Samostatnost a časová flexibilita.
- Dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet).
- Zkušenosti s komunikací s klienty výhodou (např. callcentrum).
- ŘP nebo alespoň ochota v budoucnu si ho zřídit.
Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv.
- Možnost kariérního růstu.
- Odpovídající mzdové ohodnocení + zajímavá motivační složka.
- Mobilní telefon a notebook i k soukromému použití.
- Nástup ihned.
Místo práce: Brno
V případě zájmu zašlete svůj životopis na mail j.klimes@creditpark.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno