Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaAsistentka expedice Ostrava - polština nebo maďar. - Ostrava

Asistentka expedice Ostrava - polština nebo maďar.

Do rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu se znalostí polštiny, nebo maďarštiny.
Pracovní náplň:
-Komunikace se zákazníky
-Přijímání objednávek
-Příprava balíčků se zbožím pro expedici
-Vyřizování reklamací
-Provádění inventur
-Fakturace
Požadujeme:
-Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
-Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
-Schopnost komunikovat v anglickém, nebo polském, nebo maďarském jazyku
-Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu
Vítáme:
-Skvělý zdravotní stav
-SŠ vzdělání, není podmínkou
Nástupní hrubá mzda: 18 000 - 25 000 Kč měsíčně
Místo výkonu práce: Ostrava, http://www.bewit.love
Kontaktní údaje: jiri.cernota@bewit.cz, +420605248621

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ostrava
Cena: 25 000 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie