Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$24,t„T^4άL td^<dbD|D4tnTִ֜dZGnC`'wb:%l?6\8"NGַJ&/> 4#u$xABT!!9@91d[db(J %Ĕu@| ̀N0P( %8JW^&eL.Y 1WC3†zBuwt+Tb:qr6C8* e&J I_&A tS k DoC!H;4a)(0ցGrHy}gɔ*{p`t#XWI+DI DU͵haykB"@ p`J, #vq: 5P7ޢ1" &JTy7w=)*Ją)&qU"ϫ؂Dj$g|,^d#웙*%b +I>p$Xevh[2>(cY~`IxWLz0ʒ(Z)nF~Vq@!\S:ó6@D̂G;g9 _[PZ?e@$(H3  D[ R*80`X_^sA:|j(Ea."o`\$$>a2eIZ .YE9].9#D4XI1ZTw' -@%lqm aF&fUC,吇3.MND (%E^,1#|U#s"3JXHX 6%$-yFFE1Y`g 8} (ɶ A/-BAsg%̃T 9 vZh?ho'  R,`1 4 Qiv ʓ8d>KbK?j)XUeX jZGDb>t?TBBP( 0Ԑ>] GP!w8iΜ UBּ-ܠR,9%+KUe"QxU6E֡9&PT 2Rv\.V1+ X ^uH<~lY >*<LL&8 : խc#'+:b iz|bq^Tؙ9f6&fK[ض&HKsz{dwkJkS~%I _+ qVE[H 'B5y0G#Uj $`P@lnX_`^Q6j}wm ʶ?^:Ę=o$ * e=]mƸg.sc V \շTĒ;}2[fִi^TPaBm&:-&7hShV AznpPn-&9>,#sղe\XyV{jmXĢ%RT2VՎ)6LЖ'ka_zW1 jFŭňkI|kM#Ǿ #`kۮQgU}pI2gso5]vpq?\ߟv^gd\Cp\TsqOydq t'1|1/KW<g7+'<`j(=}_Ŵ#;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Asistentka expedice Ostrava - polština nebo maďar. - Ostrava - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaAsistentka expedice Ostrava - polština nebo maďar. - Ostrava

Asistentka expedice Ostrava - polština nebo maďar.

Do rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu se znalostí polštiny, nebo maďarštiny.
Pracovní náplň:
-Komunikace se zákazníky
-Přijímání objednávek
-Příprava balíčků se zbožím pro expedici
-Vyřizování reklamací
-Provádění inventur
-Fakturace
Požadujeme:
-Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
-Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
-Schopnost komunikovat v anglickém, nebo polském, nebo maďarském jazyku
-Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu
Vítáme:
-Skvělý zdravotní stav
-SŠ vzdělání, není podmínkou
Nástupní hrubá mzda: 18 000 - 25 000 Kč měsíčně
Místo výkonu práce: Ostrava, http://www.bewit.love
Kontaktní údaje: jiri.cernota@bewit.cz, +420605248621

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ostrava
Cena: 25 000 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie