Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyAsistentka / Recepční do kadeřnického a kosmetické - Praha 3

Asistentka / Recepční do kadeřnického a kosmetické

Pro náš nově otevřený salon v Praze 3 hledáme vhodnou adeptku na pozici asistentky / recepční na HPP.
Kontakt: profesional.salonforall@gmail.com
Minimální mzda 13000 s finančním růstem. Požadujeme: komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, loajalitu, jazykové znalosti - angličtina, znalost PC,
Náplň práce: péče o klienty, organizace a zajištění příjemného prostředí v salonu. Pracovní doba krátký - dlouhý týden od 8:30 - 20:30 hodin.
Nabízíme: příjemné prostředí v nově otevřeném salonu a vstřícný přístup. http://www.for-all.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha 3