Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v zahraničíAutomechanik / opravář nákladních vozidel - Všechny lokality

Automechanik / opravář nákladních vozidel

Německá společnost HELD hledá automechaniky a opraváře nákladních/užitkových vozidel (pouze na OSVČ).
Pracovní náplň:
- servis a úprava nákladních a stavebních vozidel, přívěsů, polnohospodářských strojů.

Požadujeme:
- vzdělání v oboru a praxi,
- svářečský průkaz (CO2),
- znalost norem a pracovních postupů pro opravy vozidel,
- znalost německého jazyka na komunikativní úrovni.

Výhodou:
řidičský průkaz, zkušenosti v autoelektrice, praxe s diagnostickým zařízením na nákladních a přívěsných vozidlech.

Nabízíme:
- dobré platové ohodnocení,
- dobrou pracovní atmosféru,
- německé výhody.

V případě zájmu zašlete životopis (v něm. jazyce) na email: info@held-nutzfahrzeuge.de

Kontakt:
Alois Held
Nutzfahrzeug-Reparatur
Unterbierwang 7
83567 Unterreit
Germany
Telefon: 0049 8074-917676
Fax: 0049 8074-917667
Email: info@held-nutzfahrzeuge.de
www.held-nutzfahrzeuge.de/start.html

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality