Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP> tT,Lv$҄lj4Ĵ~TVڼZ,̾Ĥd|\nLdDIJҜ|b,ԌDlJlƴT~,~\̬|zL^$ĦƼ҄d<ĺ|r<ִ\̼bŚCJ"F+ t HEH)ɥ8J+#g!=>yy .PJU oa{H; ر،`%,%%:ݲԁa=@J7X obD#,M$KЭ#!@0(S1 9A=MA@% ZDHW7zWY$@.$>%! O{+2IaZ$Y`53aTD$rH8%`XåIg0@W)`I(ȃ%N I =H"qWI>L,"B- $1C2>,H &CAQn$ 0`]+ ! RB#rK p% 6#H H"в=1!,T=SsƳ*xYA2S{" (:!D *qgCcCSlC@5 І6 eh~K%Fi*So23У? fӖSy)vP:tSjU.>5U\gT^UHWRWY׀j=zkYQBԮQkѼ f%2J{uSb)a.~+WaVfk'8Խs+aw%/&4EL/'c> i@;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Automechanik / opravář nákladních vozidel - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v zahraničíAutomechanik / opravář nákladních vozidel - Všechny lokality

Automechanik / opravář nákladních vozidel

Německá společnost HELD hledá automechaniky a opraváře nákladních/užitkových vozidel (pouze na OSVČ).
Pracovní náplň:
- servis a úprava nákladních a stavebních vozidel, přívěsů, polnohospodářských strojů.

Požadujeme:
- vzdělání v oboru a praxi,
- svářečský průkaz (CO2),
- znalost norem a pracovních postupů pro opravy vozidel,
- znalost německého jazyka na komunikativní úrovni.

Výhodou:
řidičský průkaz, zkušenosti v autoelektrice, praxe s diagnostickým zařízením na nákladních a přívěsných vozidlech.

Nabízíme:
- dobré platové ohodnocení,
- dobrou pracovní atmosféru,
- německé výhody.

V případě zájmu zašlete životopis (v něm. jazyce) na email: info@held-nutzfahrzeuge.de

Kontakt:
Alois Held
Nutzfahrzeug-Reparatur
Unterbierwang 7
83567 Unterreit
Germany
Telefon: 0049 8074-917676
Fax: 0049 8074-917667
Email: info@held-nutzfahrzeuge.de
www.held-nutzfahrzeuge.de/start.html

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality