Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyAXA pracovník obchodní služby - Ostrava

AXA pracovník obchodní služby

AXA je jednou z nejvýznamnějších světových pojišťoven, která působí v 56 zemích
světa. Zaměřuje se na pojistná řešení nejvyšší kvality a je uznávána pro své
silné stránky při jejich realizaci. Celosvětově má více než 80 milionů klientů,
210 tisíc zaměstnanců. Působnost skupiny AXA se zeměpisně liší – hlavní
zastoupení má v Evropě, Severní Americe a v Asii.

Regionální ředitelství Olomouc vypisuje výběrové řízení na pozici - Pracovník
obchodní služby.

NÁPLŇ PRÁCE:
- rozvoj obchodních aktivit
- vedení obchodních jednání
- rozvoj a udržování dlouhodobých obchodních vztahů
- šíření dobrého jména společnosti
- zodpovědnost za plnění plánu
- práce se stávajícími klienty společnosti
- administrativa a vyhodnocování analýz klientů
- poskytování profesionálního servisu

POŽADUJEME:
- minimálně SŠ vzdělání
- schopnost věcné komunikace a argumentace
- příjemné vystupování a proklientský přístup
- předchozí obchodní zkušenosti výhodou
- vysoké pracovní nasazení
- uživatelská znalost PC, MS Office
- samostatnost
- ochotu učit se novým věcem
- práci na ŽL

NABÍZÍME:
- žádné vstupní poplatky
- vstupní odborné zaškolení - rozsáhlý systém školení ZDARMA
- zázemí a know-how jedné z nejsilnější společnosti na pojistném a bankovním trhu
- finanční podpora 10.000Kc/měsíčně ve formě paušální odměny po dobu adaptace
- kariérní růst
- motivační soutěže, stáže
- zázemí silné a stabilní společnosti
- možnost realizace svých plánů a nápadů

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: radoslav.karas@axa-partner.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ostrava
Cena: 30 000 Kč