Přejít na SK verzi - V CZ verzi celkem 62912 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma
Moje inzerátyHlavní stránkaPráceBankovnictví a finanční služby - stránka 2

Bankovnictví a finanční služby - stránka 2Bankovnictví a finanční služby

Zobrazeno 30-45 inzerátů z 201


Spolehlivá půjčka s Bonusem

[26.06.2016] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

Naše půjčky jsou skvělým řešením pro všechny, kteří potřebují peníze ihned, ale banka jim finanční pomoc nechce poskytnout. Půjčky od naší společnosti jsou využívány kromě České republiky i ve třech dalších zemích. Vsaďte na jistotu a profesionální přístup.

192x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Poradce pro soukromou klientelu

[19.05.2016] - Vsetín
Dohodou

náhled

Do týmu oblastní kanceláře přijmu 2 poradce. Náplň práce - obsluha stávajících a vyhledávání nových klientů. Požaduji: min. SŠ vzdělání, čistý TR, komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup. Nabízím: kontakty, zaškolení, zázemí oblastní kanceláře, finanční podporu nad rámec provizí na 24 měsíců. V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení zašlete životopis na uvedený e-mail.

247x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Úvěrový poradce

[11.05.2016] - Havlíčkův Brod
Dohodou

náhled

Věnujete se rádi obchodu? Motivuje Vás dosahování a překonávání stanovených cílů? Chcete si splnit své sny díky dobrým obchodním výsledkům? Pak neváhejte a kontaktujte nás! Náplň práce: obchodní aktivity ve svěřené oblasti, péče o stávající zákazníky a získávání nových. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, komunikační schopnosti, samostatnost prokazatelné obchodní dovednost.

370x zobrazeno jako
Poptávka
Editovat / Smazat / Topovat

Potřebujeme posily z celého Česka

[06.04.2016] - Praha
55 555 Kč

náhled

Celých 11 let na trhu, více než 30000 spokojených stávajících klientů - to je naše bilance. Pozitivní bilance prosperující české poradenské společnosti Pentia Consulting. V těchto dnech připravujeme otevření nových poboček ve všech regionech ČR. Proto potřebujeme posily - schopné a spolehlivé spolupracovníky na HPP i VPP. Máme zájem o obsazení pozic - regionální ředitel, ....

247x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Hledáme úvěrové poradce

[10.03.2016] - Brno
Dohodou

náhled

Přijmeme úvěrové poradce pro nebankovní společnost působící v ČR již 10 let poskytující půjčky pro zaměstnance, důchodce, osoby na MD, OSVČ, podnikatelé a firmy bez nutnosti ručení nemovitostí. Požadujeme: živnostenský list, znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, praxe výhodou, ne podmínkou. Nabízíme: vyhledávané nebankovní produkty, práci s volnou pracovní dobou z domu či kanceláře, ....

291x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Šance pro schopné, chytré a spolehlivé lidi

[02.03.2016] - Praha
55 555 Kč

náhled

Prosperující česká poradenská společnost PENTIA CONSULTING s.r.o. je na trhu 11 let a má víc jako 30000 spokojených stávajících klientů. V minulých dnech jsme otevřeli nové kanceláře v Táboře, Kolíně, Chomutově, Ústí nad Labem, Pardubicích, Českých Budějovicích, Olomouci, Ostravě a Praze. Do těchto poboček, ale i do dalších regionů v celé ČR přijmeme na HPP ....

221x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Práce pro schopné a spolehlivě lidi

[11.02.2016] - Všechny lokality
55 555 Kč

náhled

Do vznikajících poboček ve všech okresech ČR přijmeme na HPP i VPP regionální ředitele, zkušené finanční poradce, manažery, tipaře a prodejce investičních kovů. Vybraným zájemcům nabízíme fixní plat plus velmi zajímavé provize i další firemní benefity.

235x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Práce pro chytré a schopné lidí

[31.01.2016] - Všechny lokality
55 555 Kč

náhled

Do vznikajících poboček ve všech okresech ČR přijmeme na HPP i VPP regionální ředitele, zkušené finanční poradce, manažery, tipaře a prodejce investičních kovů. Vybraným zájemcům nabízíme fixní plat plus velmi zajímavé provize i další firemní benefity. Pouze pro seriózní zájemce!

224x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Hledáme kolegy

[30.01.2016] - Praha
Dohodou

náhled

Již 15 let zajišťujeme nebankovní úvěry našim klientům. Díky spolupráci s více poskytovateli se nám podaří úvěr pro klienta skoro vždy úspěšně zařídit. Nyní hledáme kolegy a nové úvěrové poradce a dále tipaře z celé ČR pro zájemce o řešení exekucí, dražeb nebo jen nebankovních úvěrů se zástavou nemovitosti. Dále zájemce o podnikatelské nebankovní ....

274x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Práce pro schopné lidi

[22.01.2016] - Všechny lokality
77 777 Kč

náhled

Do nově otevřených kanceláří v Táboře, Českých Budějovicích, Chomutově, Ústí nad Labem, Kolíně, Pardubicích, Ostravě a Praze přijmeme na HPP i VPP zkušené finanční poradce, manažery, tipaře a prodejce investičních kovů. Vybraným zájemcům nabízíme fixní plat plus velmi zajímavé provize i další firemní benefity.

254x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Vyplácíme odměny za doporučené klienty na hypotéky

[05.01.2016] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

Plánujete Vy nebo někdo z přátel / rodiny / spolupracovníků novou hypotéku nebo refinancování hypotéky? V tom případě pro Vás máme odměnu za doporučení klientů a pro zájemce o hypotéku kompletní servis a výhodnější podmínky! Zajistíme totiž nejen vhodný způsob financování hypotékou nebo jiným úvěrem, vyjednávání se zvolenou bankou, ale také obchodní slevy, lepší podmínky ....

225x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Hledáme úvěrové poradce

[27.11.2015] - Brno
Dohodou

náhled

Přijmeme úvěrové poradce pro nebankovní společnost působící v ČR již 15 let poskytující půjčky pro zaměstnance, důchodce, osoby na MD, OSVČ, podnikatelé a firmy bez nutnosti ručení nemovitostí. Požadujeme: živnostenský list, znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, praxe výhodou, ne podmínkou. Nabízíme: vyhledávané nebankovní produkty, práci s volnou pracovní dobou z domu či kanceláře, ....

235x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Volná pozice

[26.11.2015] - Jihlava
Dohodou

náhled

Nabízím volnou pozici úvěrového poradce/kyně pro oblastní kancelář Jihlava. Pracujeme pro zavedenou českou nebankovní společnost. Nerozvážíme hotovost ani nevybíráme splátky!

261x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Ještě volná místa!

[20.11.2015] - Všechny lokality
Zdarma

náhled

Slušný pasivní příjem,nebo li,renta,zkrátka takový příjem,jaký budete chtít a přát si.Pro vytrvalé a rozumně uvažující zájemce,kteří myslí na budoucnost.Nejedná se o MLM,s nutnosti doporučování a šíření,pomozte a zabezpečte finančně sebe,i své blízké.Více po emailu,nebo skype.

219x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Finanční a realitní poradce

[16.10.2015] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

Nabízíme práci v oblasti financí a nemovitostí. Možnost práce na ŽL nebo dohodu. Volná pracovní doba. Není pro nás důležité od kolika do kolika pracujete, ale výsledek.Pokud máte zájem rozšířit náš pracovní tým pak neváhejte a kontaktujte nás. Požadujeme příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem. Velmi dobré finanční ohodnocení .

271x zobrazeno jako
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 14