Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBrigádyCentrum zdraví Brno - Brno

Centrum zdraví Brno

Brigáda - Centrum Zdraví

Požadujeme:

Zájem o obor wellness, ochota učit se nové věci, časové možnosti min. 10 hodin týdně, komunikativnost, serióznost, kreativnost, spolehlivost, mít rád práci s lidmi…

Nabízíme:

Možnost dlouhodobé spolupráce, práci v zavedené síti wellness center, mladý kolektiv, firemní benefity a výhody, flexibilní pracovní dobu.

Náplň práce:

Pro nově otevírající se pobočku centra zdraví a krásy příjmeme nové, šikovné kolegy a kolegyně do pracovního týmu.

Vhodné jako přivýdělek, pro studenty VŠ, maminky na MD, absolventy SŠ a VŠ nebo možnost kariérního postupu na HČ.

Naše studio se zabývá: komplexními programy na redukci váhy a tvarování postavy, dermatologií pleti.

Uplatnění na pozici wellness konzultanta a na manažerské pozici.

Plat: 150 - 300 Kč/hod

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno

Smazat

Náhled

detailní fotografie