Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPj,z|$|$ʴtF+yH`C t >0M!+(  PֲTJi9AA \JeTTjIX7%i" iE$N_q$9il©(B |*8 ` ZDnSsUH1B# : @$ d>Glpᔠ>#YƗ$.jVCb)R#F. A #!O<%y #YIN8b5e24:P*h?fjآ@fP4>\Ba KI~dbDo8 " N`8 @E;R%vU)2E\jPH]*( YAsJJB)Nf!4%U+O++ԙŜB燞q7@}H"rMe⑵0@N@a&cё4c 9 wŒpujXB$NW~zBOŭrIHwb}4RPZT9 ) % (I(^^0vWAH=1𕟐4 hK7 lB4.Q`8䖀%i Xi\,>,ZAb$a\!֧$! ,"xjHHIE]#h31fͦ m ˥I RuԐ%Eh` 3 5|xMr9je*C$@x'aӵ^!?8\" /K (eu=pȧ6pb]0=|>r<+WuU:[v#Ј'\amN鼁.\+&M'$VU lD fbːPIb>r?}2ϟ{O Glu5 PC[~ä|YT W|5p+HlF~$}gJ@ Pw{g} Qav"g{|X %xwo,g2(&Hd0 o8,Iv6S F"8ׂEh~vDfv@U_azx WWH4H~^]8r ؄&2pf!(]mhy2Tge:\Hx l~[b7^(tO89z׃w'mRkjȉ{78(xwhM Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Centrum zdraví Brno - Brno - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBrigádyCentrum zdraví Brno - Brno

Centrum zdraví Brno

Brigáda - Centrum Zdraví

Požadujeme:

Zájem o obor wellness, ochota učit se nové věci, časové možnosti min. 10 hodin týdně, komunikativnost, serióznost, kreativnost, spolehlivost, mít rád práci s lidmi…

Nabízíme:

Možnost dlouhodobé spolupráce, práci v zavedené síti wellness center, mladý kolektiv, firemní benefity a výhody, flexibilní pracovní dobu.

Náplň práce:

Pro nově otevírající se pobočku centra zdraví a krásy příjmeme nové, šikovné kolegy a kolegyně do pracovního týmu.

Vhodné jako přivýdělek, pro studenty VŠ, maminky na MD, absolventy SŠ a VŠ nebo možnost kariérního postupu na HČ.

Naše studio se zabývá: komplexními programy na redukci váhy a tvarování postavy, dermatologií pleti.

Uplatnění na pozici wellness konzultanta a na manažerské pozici.

Plat: 150 - 300 Kč/hod

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno

Smazat

Náhled

detailní fotografie