Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyExkluzivní finanční poradce - Brno

Exkluzivní finanční poradce

Rádi komunikujete s lidmi? Chcete profesionálně růst? Dopřejte si nezávislost a spojte svou kariéru se společností Česká spořitelna do domu. Hledáme kolegy na pozici:
Exkluzivní finanční poradce.
Náplň práce:
Péče o stávající klienty finanční skupiny České spořitelny.
Akvizice nových klientů.
Prodej produktů finanční skupiny České spořitelny a Kooperativy.
Sestavování finančních analýz pro klienty.
Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou.
Živnostenský list.
ŘP skupiny B.
Nabízíme:
Atraktivní finanční ohodnocení.
Benefity určené výhradně pro exkluzivní poradce.
Fixní vyplacená odměna k provizím při splnění obchodního úkolu.
Časovou flexibilitu.
Profesní růst.
Exkluzivním poradcům umožňujeme uzavírat smlouvy na tyto produkty:
Hypotéční úvěry, spotřebitelské a hotovostní hypotéční úvěry, produkty stavební spořitelny, penzijní společnosti, produkty pojišťovny ČS a Kooperativy, investice.
Kontakt:
ČS do domu, a.s. poradci Brno, e-mail frantisek.honzirek@ext.csdodomu.cz, tel. 732616172

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno