Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP4N4<|$ҼDTfTLdĜll|,tƌ\tμ 44LҼdtD^DdvďDƤʤʬTƜ4Ĕœ|kə46e1<8|^&GdgNeV0o1F+)ql15l|sS]p8$ a'rҊR%P$LS0A B E!*)~fbpj%QtԐS r3#zBJ7H B 55LW*?n\6K`;E?7l53>quqЂ-XzNDpEDJY*]t$Hd:=)H GJecq,X 73ITGjzCX1Kׂ$/3I6.1$v;$w1SfT7ӁάC.%8D"zԀ@Aԡ{t(I `1_u1/ 58-B萳HitoRI MH``Of|NŞ=D ']FUIxF)$0H|K<%!ax(y[E"јAaKe T2f`d"J Hd& H889劙ͱDp1~ IHbcX-M#pja#Ȍr [%h0P#,fx8M N@dE$AAUO $^)X$%AW`\cML_tܙǢen. A- IS=$tWʘ@-*TS%Ĩ' !UkHy&?U4ʜ.=)渠 !EA\iMv~ Ɲ"%vղ[,rrRI #8XAK\f]r ^^2BYWH% Q/o}T+VD_A %L6,{_7#A!I("fТ$Tmpy~xJw|<  xN1a"{fdwzY{eLnl;^q׼ͱ\;_,-Q6rm^DBU f 7VF2ʹ̭XL%aiV6e W9$cdN~ cC#1 -6{Y|F+u|a:їts?7䌺Ҟ55S-cj-,kZO/If bآNJgS N~5MkG;۩Ekkf\kd{۬F2z[Oskݞ}7M!;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Exkluzivní finanční poradce - Brno - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyExkluzivní finanční poradce - Brno

Exkluzivní finanční poradce

Rádi komunikujete s lidmi? Chcete profesionálně růst? Dopřejte si nezávislost a spojte svou kariéru se společností Česká spořitelna do domu. Hledáme kolegy na pozici:
Exkluzivní finanční poradce.
Náplň práce:
Péče o stávající klienty finanční skupiny České spořitelny.
Akvizice nových klientů.
Prodej produktů finanční skupiny České spořitelny a Kooperativy.
Sestavování finančních analýz pro klienty.
Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou.
Živnostenský list.
ŘP skupiny B.
Nabízíme:
Atraktivní finanční ohodnocení.
Benefity určené výhradně pro exkluzivní poradce.
Fixní vyplacená odměna k provizím při splnění obchodního úkolu.
Časovou flexibilitu.
Profesní růst.
Exkluzivním poradcům umožňujeme uzavírat smlouvy na tyto produkty:
Hypotéční úvěry, spotřebitelské a hotovostní hypotéční úvěry, produkty stavební spořitelny, penzijní společnosti, produkty pojišťovny ČS a Kooperativy, investice.
Kontakt:
ČS do domu, a.s. poradci Brno, e-mail frantisek.honzirek@ext.csdodomu.cz, tel. 732616172

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno