Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaEkonomikaFinanční analytik - Frýdek - Místek

Finanční analytik

Firma Domy Beskydy, s.r.o. příjme zaměstnance na pozici nezávislý finanční analytik/analytička.
Požadujeme:
- příjemný vzhled s výbornou komunikativností.
- sebevědomé vystupování se sklony k mírnému exhibicionismu.
- základní znalost PC.
- vlastní automobil výhodou (ne však podmínkou).
- bydliště v některém z okresů F-M, OV, NJ, KI.
Nabízíme:
- samostatnou práci s pružnou pracovní dobou v místě bydliště.
- propracovaný školící a kariérový systém.
- průměrnou mzdu od 24 000,- Kč (po dobu zaškolení jen minimální mzdu).
Náplň práce:
- analýza finančních potřeb firem a domácností.
- nabídka alternativních dodávek elektřiny a plynu.
- zhodnocení investic firem a občanů.
- zajištění finančních potřeb – hypotéky, úvěry, půjčky, refinancování.
- životní a neživotní pojištění.
- analýza realitního trhu, odkup nemovitostí, vyplacení dražeb, realitní činnost.
- venkovní bannerová reklama.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Frýdek - Místek