Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyFinanční poradce - správce klienta - Karviná

Finanční poradce - správce klienta

Česká pojišťovna hledá Finanční poradce a správce portfolia klientů
Pracovní náplň
-Péče o stávající klienty ve svěřené lokalitě
-Konzultace a poradenství v oblasti pojištění a financí
-Budování dlouhodobých obchodních a partnerských vztahů
-Podílení se na obchodní strategii společnosti
Očekáváme
-Min. SŠ vzdělání (min. výuční list)
-Výborné komunikační schopnosti a proklientský přístup
-Chuť se vzdělávat a profesně růst
-Uživatelskou znalost práce s PC
-Čistý trestní rejstřík
-ŘP. sk B, vlastní auto
Nabízíme
-Silné zázemí a profesionální podporu
-Finanční podpora ve výši až 129 000,- po dobu adaptace
-Fixní + variabilní složka platu
-Odborné vzdělávání a osobní rozvoj
-Atraktivní kariéru
-Kancelářské zázemí v budově České pojišťovny
-Individuální podpora manažera

V případě zájmu je potřeba zaslat strukturovaný životopis na email: brigita.herotova@ceskapojistovna.cz
Kontakt:
Herotová Brigita
Česká pojišťovna a.s., Havířov
Tel: 777 07 12 06

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Karviná