Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPn4dtd´lJ֤\ltdz4<$LfľvD\L$,fcdTyA' :&xFR=@ $ߝX &@ a6 ?!Lı,] 4lhp b $28FPUޤX ?!:J@"&rk(y:ZAED? D>%RN.X!`:pfj,d& d/6b{rBzm*-ٟ:bC3wsԧePD I ~%9 ._ ϸBR&"Hx0b%NBcyA:Vi /0 hU'%4<oE T *,LTgU 0FN"FE ^aMgڈ<$neM,p)q( XE |EU%ܦaD a), bBbTW"D|A * :`tNM@BU}3^ZԼHvP>K Q1MSۛ^: N@ȧZB_F#ZU `vY+U\݄jaǼ"&:fL$79W6ߕ),c-QrC'7'fJ̳2Syn38y|<[cI9ƲBh:+j/u Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Firma Damedis s.r.o. hledá šikovné skladníky! - Brno - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyFirma Damedis s.r.o. hledá šikovné skladníky! - Brno

Firma Damedis s.r.o. hledá šikovné skladníky!

Jde Vám práce od ruky a je radost s Vámi pracovat? Nebojíte se manuální práce a rychlost je Vám vlastní? Pak přijďte posílit náš tým skladníků!
Jsme přátelský kolektiv zapálených lidí, kteří se snaží zlepšit, zjednodušit a zefektivnit tisková a kancelářská řešení pro všechny. Patříme mezi jedničky ve svém oboru!

Náplň práce:
- příjem a výdej zboží,
- vystavování objednávek, faktur,
- jednání se zákazníky,
- kontrola stavu zboží a realizace dílčích inventur.

Požadujeme:
- znalost práce na PC,
- zodpovědný přístup k práci,
- spolehlivost,
- čistý trestní rejstřík,
- řidičský průkaz sk. B.

Výhodou:
- zkušenosti s IS POHODA,
- oprávnění na VZV.

Nabízíme:
- mzda 20.000 - 25.000,
- placené přesčasy,
- možnost stravenek,
- možnost 5 dnů dovolené navíc,
- po zapracování doba neurčitá,
- možnost postupu na zástupce vedoucího skladu,
- zázemí stabilní české společnosti,
- rodinné prostředí, příjemný kolektiv,
- práce v centru Brna,
- ovocný bar, teplé a studené nápoje,
- firemní akce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pište na ferusova@damedis.cz.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno
Cena: 22 500 Kč