Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPz, 4||\F\~ľD\v LҼrL|4$D\!du-wkq$y];wΈ٨|aߟ,[ݽmiރ &{E(I=X"Y@, Z4!{g+j8HPrt`Xw 8#6#yjLaЃ@y0bb]\p1#$~iZΈ+z'xXޏt ?:rgD"D ",2+&)Ob'[ 1Bޖpcj*`9\9Hׁ3xT$ :HtrA1A 4WkjN)=#`~ M`@Gт_#Kih&IJH$={"`Q v0fX+@@$#: Dg_ZA4F F39P'P%JJ R KAЫTjcHòx EI+թr%75"p~X"RD7&<Na<[o.Fx-A%eMQa"  逮7C4&`!m`Ntl*$V^X 68gڗTcH懔ȩ"jYd`G!$Xgy#*Cj F O+.{Eyjf' |iBDn>AFH8KqN fy͋ h 8=p&Any\cP!|p ]x 0T T:L缢8XG"#C$is F!qJP[F mh)8aeVpaUY4pE1! ADBK@2 <2tX4[eR-'fawHK8Ч\0n Xl$0U5̰`rUK|f 0-7 B+8y _I$4BPfFB S-dQ%VZE|h9sw@7G1]"  6A,,X\3k|@4ɍGlZ>_EZ SPt8I RNդH*'BPe*ZZ1B W`s:y7,}H0)@e4BU PƇm=UA .a_nN\` r4PTg4PT5U"l%w$-g=}lNxR:(@R0c4(CSQ(:Ȏi2I)̪ȑ^fT.\y&g ?X䆾?V;&]2$w(^6-:HP.Z39]Kd@ m$}W&m3iC @Ԋݻ0 =Y*9RKj]Rգ1i'K *Z&FYs2l!k.ḵSf6$xIXfoӼ7FhdnJ2Ւb \O6K-PrV5H(rekW|y,v׍g⻒rCo ηy @hE o\V9_#ǠO j'ؾ$z˥ш2GaA1bw[﫧=%O}17 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Grafický designer Praha - full time - Praha - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaInformační technologieGrafický designer Praha - full time - Praha

Grafický designer Praha - full time

Máš kreativní myšlení a talent pro grafiku? Jsi zodpovědný, schopný a učenlivý? Přidej se do našeho týmu v Praze.
V případě zájmu nás kontaktuj emailem s předmětem GRAFIK. Svůj životopis a reference spolu s kontakty pošli na e-mail: job@pixolo.cz
Náplň práce:
Web design, logo/brand design, návrhy propagačních a marketingových materiálů, tvůrčí práce. Požadujeme, nabízíme:
Požadavky:
Nadšení a chuť něco dokázat.
Neklademe nároky na vzdělání, důležité je to, co umíš.
Zkušenosti s grafickými prostředími balíčku Adobe, PS, AI, ID. Zkušenosti s prostředím Flash výhodou.
Přehled v designerských trendech a webových technologiích.
Smysl pro práci v týmu.
Kreativní myšlení a grafické cítění.
Aktivní přístup k sebevzdělávání a sebereflexe.
Zodpovědný přístup k zadaným projektům.
Reference a praxe v oboru.
Nabízíme:
Možnost pracovat a podílet se na zajímavých projektech.
Tým profesionálů.
Přísun informací a zkušeností.
Mladý kolektiv, neformální prostředí.
Zaměstnanecké výhody: notebook, firemní telefon, teambuildingy, školení
Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního poměru: HPP nebo externí spolupráce

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha