Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP>$<,<|:$ҬT,T$n$|̴|R4|fT¼RDtDn\|̤zlƼ^$tL J,F4d,ּ\4fL$ZD,j\ZL|tN4N,œִ$V<$j\VD|Lr\ʄJ4|\tҼ4,dt<^LČD,Ҭ~t\~l̶|\lWy 첌yć,̗B(2݆%KI#Wd(^9?S=&Ѓ00|@ZH۟p(gY67 ([:N  &va;ٶ!.]Dʡ#ɼK 3KH1Pfn 0 &""P9doÎX_Iz*P ^$5bL5+Ѿ2(U6P+>BxW)-o2*{!sFA.# `5/%8PD3H |CF)q $[O !Mj0)~^Y\*rrPD2v 趹n'hFpiAÈ5Sa=/<ŮT"!9!fΒ6 r  %LoA0]0 cݟFIQ7q,R )l@%NEaMd'a BlIeb:dD0i@n?hf `Hb.0k7Ut*M2Pgn$DF)HLvqSZ mY(a~B}*rF'?Ȅ)b(Q6Z#&ROƈJ8([dE*Pߔ $Ng .ڙrzE e]a2G:K_ N\=hTF)-]w3M la00 :HQ[U;%-$0Ӳ(jg)YX?;z^!r,[Ί71 \;*lHtmN@`Qqc~94WbQ Jen^^ ú-`Lhg_N ?(ExT z%y`2 H݋ I_`}}ĥVvqP X0V{b:XZ@)(EG7&,DD#1,ި7o!y`R\їc&w(4ota^RF 9XcK6shˈ`X.86p#sb׼i:9~1/i1uxtɜVRyǰF*[8o1pg0{?-G_V\ Ўf$:L-ne}8U6fm?9>45WцxԮ Z\ q>jmTrY77㽘KeoH#8KJ"߆wGN{>gg=of#oc[|qTٹOr) rY^W91\\󵷰?=4vAFY:r~nY-jvϋv]bg:`^˝tvus={#sW~cN;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Hledáme komunikativní lidi - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyHledáme komunikativní lidi - Všechny lokality

Hledáme komunikativní lidi

Pro Českou pojišťovnu a.s., hledáme vhodné kandidáty na pozice:
- Specialista pojištění motorových vozidel
- Specialista pojištění majetku
- Specialista na životní pojištění
- Specalista na penzijní připojištění a investice Pohovory přímo u klienta
Popis pozice:
- Aktivní vyhledávání klientů
- Využívání zázemí a produktů silné firmy
- Finanční ohodnocení dle vlastní aktivity bez jakéhokoliv platového stropu
- Statut certifikovaného odborníka v oblasti pojištění a financí Sídlo zaměstnavatele, školení – Praha 5. Možnost výkonu práce – celá ČR
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Schopnost aktivního prodeje
- Chuť do práce
- Píli a vytrvalost
- Soutěživého ducha
- Samostatnost
- Komunikativní osobnost
- Chuť k dalšímu rozvoji a dlouhodobou perspektivu spolupráce
Nabízíme:
- Finanční podporu od začátku
- Komplexní systém bezplatného vzdělávání
- Transparentní pravidla pro postup v kariéře a pro odměňování
- Široké portfolio produktů
- Maximální pomoc v období adaptace
- Marketingovou podporu Jiná sdělení:
-Nástup možný ihned nebo dle dohody
Těšíme se na Váš zaslaný životopis v Č.J.
Nabízíme plat: 35.000,- Kč
Pracovní poměr: IČO
Kontaktní osoby: Leoš Neuman, tel.: 777121021, email: leneuman@servis.cpoj.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality