Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPj$LtF,ҬTdlv TD4D̾nTlT,$D$v,Z<ʌtԴάltʼ|lΜƄdL<ĪdLTzdt$~4|,ԜfLr$„R4ldD<ʜ̶ rƬҴdlT:TLd{ {5riٴ# _0q@m~ qH 4t ˠQ47+ ڕq/H"`8.q q A,k:׽p2 Hwr4' @  7\tӆFZyG(0(0HgF'B`Ja܁}wL ]]xKFqmF NZ0BkpH65;N$kN3lnø7- ַXhZADBE"A*@IXp!ts @ $ ؞6@ZHPèL"m5‘wMClӣQx'ӆ攠Xm`HAŠau%`Q-Vxu|I! ܄2uazV( $"~ uO4"nn="EciԱRQb !i#k3SU}PD2fT\Dװ&@"AI ncf4xhIXhqQ" 1m T]u ,&APatAق@$O%U cC)/HR@cDD <Еv'3GbN,ϒ ]L ?w@ hZF8 %1G-<@32̤kͿhvXt `,RA) DU cY% 7bZrX vX@TsL*b{RZvgHIDщ,0x4eE7bAC+X\*1 IH DKLprM6GaE],\8Atwǡ"h16,3K ֹ E+AmZ" *әg"3 GPԎUZ$Ӣ~w7A}>Y \P `FKՂœ}&c>Ǚ.V="e,EP K"ɅAz$+  MYcLX1"A% %+!^4](E4e&59(}δ T,5QBPLZk̵hH˵EH Cr1ܖ,?N3g;OHyǟ!qOr{E)g$]3ֹCNtxgӚ~:e}|nnK{nߘnrSF:n{e׹w]ԓt?3~#OIJsdZ:}&K/팏³NwCy;‡VowC/y,Z̷;|AӞ.wf>[O4[ʧryOglwWx{w;);Sw'^hvwrw}&{m'n}}gyfVw'e}gz t } }Xrzwi6|exW}qw6k;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Hledáme obchodního zástupce pro Polsko - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejHledáme obchodního zástupce pro Polsko - Všechny lokality

Hledáme obchodního zástupce pro Polsko

Hledáme obchodního zástupce pro Polsko.

Požadavky:
- výborná znalost polského jazyka slovem i písmem
- výborná znalost polského internetu
- znalost pc – office
- programátorská činnost – znalost výhodou, ne podmínkou
- komunikační schopnosti
- obchodního ducha

Náplň práce:
- zadávání odkazů do polských portálů
- komunikace se zákazníky
- oslovování velkoodběratelů
- dojednávání obchodním podmínek ke spolupráci

Nabízíme:
- práce z domova
- zajímavé provizní ohodnocení
- hrazené náklady na telefon
- práce OSVČ

Přidejte se k našemu týmu! Zašlete ještě dnes svůj životopis na info@pbshops.eu
Severní Morava výhodou, ale ne podmínkou.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality