Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v zahraničíHledáme řidiče VZV (m/ž) - Zahraničí

Hledáme řidiče VZV (m/ž)

- Pracoviště: Regensburg/Neutraubling.
- Náplň práce: převážení gitterboxů, palet a dalšího nákladu ve skladu a výrobní hale.

- Požadavky: platný průkaz řidiče VZV, zkušenosti v oboru, platný řidičský průkaz alespoň A1, znalost pravidel silničního provozu, fyzická zdatnost, týmový duch, zájem o dlouhodobé zaměstnání v Německu. Samostatná komunikace v NJ.

- Práce na plný úvazek, 40h/týden, zpočátku jen ranní směny, později odpolední a zkrácená noční.

- Platové podmínky: od 9,39€/h + tarifní oborové příplatky, cestovné. Smlouva zpočátku na dobu určitou, firma hledá zaměstnance pro dlouhodobé přijetí do kmenového stavu.

- Zaměstnavatel pomůže s výběrem ubytování a se zařízením potřebných dokumentů pro pobyt v SRN.

Zadavatel Procedo by Bfz
Tel: +420 373 721 685 (po – pá 9:00 – 17:00)
Email: metelka.tomas@bfz.cz
Web www.procedo-personalservice.de

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Zahraničí