Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPD>,TTΜT<μ4dd,ljd<~4ʬd\ʄδ\VLԄ~tּt<4lҴlTt4\Τd4<$ddļtҼl\tDLܜƜ¼ľDμdTּ”||Ҽʌ\\l<|Td,PH*\ȰÇ#JHŋ3jȱǏoIrɒ(OLr˖0_ʌIs͚8osϘ Jѐ?\)ӧNB*UѫXjZ׮` KvlJhӪ]lٷn+)ۻxnK/߿~CKa ^qÐ#Kf2˖3̹d͠1mٳxI^5Y԰^ ҵm*QPap6IH{v} q*W\/H#A/LW~sW-;`DLH'I]$ނ2]sJ'1Z}`-70Baӡqg%HMݡF(&&T ,IĘ! A|8:-O,%Bd~1!HH0$^wkaC6BTfdhiga2b",B]w z/% DIiv&3 b&] +!X wW|2ZO1LhĊx@R, L`]J:-kbm\f +첋},Z[@r*5~5PQ,]zTLqK  b))-6q@}V@_ml ,b/AqƔ̦t`8b)l\D|x0 {Xՙk ZQ8QK"#XQ@#w,QtA k)pl{1KTO}' ]0)E NiAp$qD$q0/oG1pH)m"ijqA*@G4L/*t˄1Q t<+}n{؝4-S >",{4CO,1uH-k69 0&ޢ lWhq=bYI-8ԭ#tLq!ǹ- hшBi.HfA)TD,e@#iHA,K{ c ;@>'i&$fA$T m `(b,`tLm]-lQ,DC15Dлx"xÕL@NWQ` A_Xu]nQqI$v(1$I@0hDRB`T0"b! pt$D(K ;q7rj33[]JB XNSұ.pMsZƙ*/Ӫ(Mo:&p  Cs!UHWƜ~tnqW;Gf lb{v-:Fja!fz3ss6"lʋ; ,W-%S6 mX^Ϲ}7%gƫ1%[Qy*s.Mr[;gP8sLa'SXi{0':U8JHBoF/ՙ kknum`_\NGFo'7Xحcr/=~vel2S~C;? Ձ̗"f;W F|x]^.^zw/Y=eow/ Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Hledáme řidiče VZV (m/ž) - Zahraničí - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v zahraničíHledáme řidiče VZV (m/ž) - Zahraničí

Hledáme řidiče VZV (m/ž)

- Pracoviště: Regensburg/Neutraubling.
- Náplň práce: převážení gitterboxů, palet a dalšího nákladu ve skladu a výrobní hale.

- Požadavky: platný průkaz řidiče VZV, zkušenosti v oboru, platný řidičský průkaz alespoň A1, znalost pravidel silničního provozu, fyzická zdatnost, týmový duch, zájem o dlouhodobé zaměstnání v Německu. Samostatná komunikace v NJ.

- Práce na plný úvazek, 40h/týden, zpočátku jen ranní směny, později odpolední a zkrácená noční.

- Platové podmínky: od 9,39€/h + tarifní oborové příplatky, cestovné. Smlouva zpočátku na dobu určitou, firma hledá zaměstnance pro dlouhodobé přijetí do kmenového stavu.

- Zaměstnavatel pomůže s výběrem ubytování a se zařízením potřebných dokumentů pro pobyt v SRN.

Zadavatel Procedo by Bfz
Tel: +420 373 721 685 (po – pá 9:00 – 17:00)
Email: metelka.tomas@bfz.cz
Web www.procedo-personalservice.de

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Zahraničí