Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaHledáme spolupracovníky HPP - Zlínský kraj

Hledáme spolupracovníky HPP

Firma s 15letou tradicí přijme pro nově otevírané pobočky Vsetín,Zlín,Uherské Hradiště,Kroměříž na nově vzniklé pozice telefonista/ka, asistent/ka, obch. zástupce, nové spolupracovníky na HPP.
Náplň práce : práce v kanceláři, telefonický a osobní kontakt s klientem, organizace schůzek, sjednávání pohovorů a vyřizování obchodních zakázek.
Požadujeme : flexibilitu, znalost práce na PC a znalost internetu, chuť pracovat(vysoké pracovní nasazení), ochotu učit se nové věci,velmi dobrá komunikace a příjemné vystupování

Nabízíme : flexibilní pracovní doba, nadstandartní finanční ohodnocení, možnost kariérního růstu, práce v příjemném a mladém kolektivu .Po zapracování ŽL a plat od 26000,-Kč.
Prvotní kontakt telefonicky na čísle. Tel. 775733630

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Zlínský kraj