Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPtV ||vҴzDľ4|T|bLά̜df4ʔ$\LttZ Ƭ̴n,dĜ$vaG4 rt A:@7cB1&|8GOx]M=%H<.`vQ%PIP F t@9&Gg(@Iт/āw&# Tѭ O0@#q#xdj β^v" RCr`Y4 an'KkN \nBH,AâU B eyNIBD1AXPcTYQ.Ġi VϕUn!D*Dc6ՃJ!@#ىr00-4XL>Lʁ s3LPEܣ]rN\"I&['@F $`"I"t!([F(.I t I` D,c8EM t1+s<)^nD^F+M:Mŝlx$P:MԉKI$vGMp(GJ4)V %RZa=,6]ZV ėl "ۖ2v[ `(PN+dXɤP})<%R %#Ԯ@i*aCX֏2\lMkvWͭEY@FJV5-S\ vk]ޗA/q:땮+^S/iHu/eyk`fugG+Vv,de|Z Ow(C8S+* OXŌnXݍ1qZ eFĹ3rƐ<."?ߚ dfM#ݞ|9 A1liӌ 9qde[g4ϋ7aa.st2 䳡p&?\j6[\ZFXuD:9}~66ۓlvuw mwxvP&lҤM]az.7XxLf'[y׮A@Zfi;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Hledáme spolupracovníky HPP - Zlínský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaHledáme spolupracovníky HPP - Zlínský kraj

Hledáme spolupracovníky HPP

Firma s 15letou tradicí přijme pro nově otevírané pobočky Vsetín,Zlín,Uherské Hradiště,Kroměříž na nově vzniklé pozice telefonista/ka, asistent/ka, obch. zástupce, nové spolupracovníky na HPP.
Náplň práce : práce v kanceláři, telefonický a osobní kontakt s klientem, organizace schůzek, sjednávání pohovorů a vyřizování obchodních zakázek.
Požadujeme : flexibilitu, znalost práce na PC a znalost internetu, chuť pracovat(vysoké pracovní nasazení), ochotu učit se nové věci,velmi dobrá komunikace a příjemné vystupování

Nabízíme : flexibilní pracovní doba, nadstandartní finanční ohodnocení, možnost kariérního růstu, práce v příjemném a mladém kolektivu .Po zapracování ŽL a plat od 26000,-Kč.
Prvotní kontakt telefonicky na čísle. Tel. 775733630

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Zlínský kraj