Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaModeling a hostesingHosteska/Promotér - Liberec

Hosteska/Promotér

Poptáváme hostesky a promotéry pro dlouhodobou práci. Nabízíme: pracovní doba Po-Pá 7 hodin denně, základní plat 20.000,- + osobní ohodnocení a odměny. Možnost profesionálního růstu a uplatnění vlastní kreativity a nápadů, perspektivní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí a práci v mladém kolektivu příjemných lidí. Profesionální zaškolení zdarma.
Náplň práce: představování novinek pro tuzemský trh, ochutnávky, rozdávání letáčků a prezentace věrnostních programů, práce na PC
Požadujeme: aktivní přístup k práci, komunikativnost,cílevědomost a profesionální vystupování, čistý RT
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat
Telefon: 739 379 860

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Liberec
Cena: 21 000 Kč