Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaKONZULTANT KLIENTSKÉHO PORTFOLIA - Praha

KONZULTANT KLIENTSKÉHO PORTFOLIA

Náplň práce:
- poradenství v oblasti pojištění a financí,
- servis pro stávající klienty,
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí,
- možnost práce s databází klientů České pojišťovny (historicky největší databáze v ČR).

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání,
- příjemné vystupování, aktivní přístup,
- uživatelskou znalost práce s PC,
- čistý TR,
- obchodní zkušenosti velkou výhodou.

Nabízíme:
- odborné vzdělávání,
- stálou podporu manažera a obchodního týmu,
- rychlý kariérní růst,
- flexibilní pracovní dobu,
- vícesložkové odměňování (paušální odměna + provize + kvartální bonusy),
- nejširší škálu motivačních benefitů (zvýhodněný tel. tarif, zvýhodněná hypotéka, sleva na nový vůz, sleva na pojištění…).

Doplňující informace:
- kancelářské zázemí ČP na Praze 5,
- možnost působení v okolí Vašeho bydliště,
- nástup možný ihned nebo dle dohody,
- práce na plný úvazek.

Těšíme se na Váš životopis!

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha