Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaManagementMANAGER - ODDĚLENÍ PÉČE O KLIENTY Český Krumlov - Jihočeský kraj

MANAGER - ODDĚLENÍ PÉČE O KLIENTY Český Krumlov

Náplň práce
- péče o pojištění klientů, správa pojištění,
- analýza rizik a zpracování pojistných programů pro klienty,
- příprava podkladů pro pojistitele za účelem zpracování nabídky pojištění,
- příprava návrhů pojistných smluv,
- evidence pojistných smluv a práce s klientskou databází,
- aktualizace a správa pojistných smluv klienta,
- poradenství a služby klientům v souvislosti s pojištěním,
- nabídka nepojištěných rizik a nových produktů klientům v průběhu pojistného období,
- součinnost při likvidaci pojistných událostí se spolupracovníky a klienty.
Požadujeme:
- SŠ/vyučen bez maturity,
- dobrou znalost práce s produkty MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet,
- schopnost obchodního vyjednávání s pojistiteli při sestavování pojistného programu pro klienta,
- schopnost zpracování návrhu pojistné smlouvy, resp. sestavení optimálního pojistného programu pro klienta,
- profesionální vystupování při komunikaci a poradenství s klienty,
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
- morální a občanská bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů).
Nabízíme:
- práci u největšího pojišťovacího makléře v České republice,
- zajímavá práce v perspektivním odvětví na ŽL se zaměstnaneckými výhodami,
- příjemné a moderní pracovní prostředí,
- práci v mladém kolektivu,
- možnost systematického odborného rozvoje v rámci propracovaného interního systému vzdělávání s důrazem na neustálé zvyšování kvalifikace,
- ohodnocení odpovídající kvalifikaci a nadstandardní systém odměňování a benefitů (vzdělávání, bonusová dovolená, věrnostní odměny).
Kontakt:
Petr Vrzal
Pivovarská 210
382 41 Kaplice
Telefon: 608439170
Email: personalniod@email.cz
Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Jihočeský kraj