Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP4J,l$TfTδl|f\tdĺ\:,\~Tz4DԴlRDzl|ƬlT|dLœdF4d¬~tDZ,TzGnr]sC5Sξ]xdd3SWI-ECtv(n^$&b !rsL $]FQID {Xp4r- GI#"mx ~-U &6D:V +F" z5cs_r5?F'$khQ%U\ Rir,Hq!"L'Bd\ O6$dTIW%D@am]9t3&ř~&Q"aRáUb* $bA"zƏ#_:ԓ@\6R4$QfQrmTM؜ZU/My法<5P&;j"mQEBJF$QAr!*ֶz++ d LY%h (tQ R9Q% pEl qSҡⷷɖnIOKv!dXb֩|dHÎTC߽&dBµPD;h:e s|%% [XLj0$ЏUo2ȐK]jS  ,HT-4H@)&:D 5oF [|$FI@X+vG0TnO{X>iq\l ;B>Z_(-;DTW @ݢh>n'uW IEvf  R\ !.g:ZPUh_P ^X߲Bю)%9H&@) &Ic b0UWX@sBp)(m6.! 55R">` ,$sWbNpJ^-VH'*rȦ(s(01JP'E9Bl*Ss,0L$*2N: kPn- d[jI@+YϲTxTAM 6ړ{1fBdhSm6>G,MUDe˦f us3a Hʏrj(sIBf@/ke'FI|2gY=-RBn*6 ׳0(Ik[4x9Y!礕C,_xУ2n"jHD@R R A H8>EX3*.͠U$>"%niÚuU[Zx햸Uq.èۋ4/k)]E06E5p aލ]n;`ʺp=bʒx4=*Sc7.1+|0י 4(ߒ/1M,_+G>YEe171O>5L9ްf,Z9l6r;cv2N1׬fiL-Kg){Yȏ`d,/yɀ h9߮Έfi:F;ڼ.Q\i3>s*7JB[Y[jSXM9ig^~KkNxΞ3_`_=m5m{ȖhbcFƵkk:Ҷɼj^C[v˲˽Z{ݓ됫c+V6- n55.UέkFxjKcp0G<^K,owt ?~cNngD"k> s\4G72ox};
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
MANAGER - ODDĚLENÍ PÉČE O KLIENTY Český Krumlov - Jihočeský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaManagementMANAGER - ODDĚLENÍ PÉČE O KLIENTY Český Krumlov - Jihočeský kraj

MANAGER - ODDĚLENÍ PÉČE O KLIENTY Český Krumlov

Náplň práce
- péče o pojištění klientů, správa pojištění,
- analýza rizik a zpracování pojistných programů pro klienty,
- příprava podkladů pro pojistitele za účelem zpracování nabídky pojištění,
- příprava návrhů pojistných smluv,
- evidence pojistných smluv a práce s klientskou databází,
- aktualizace a správa pojistných smluv klienta,
- poradenství a služby klientům v souvislosti s pojištěním,
- nabídka nepojištěných rizik a nových produktů klientům v průběhu pojistného období,
- součinnost při likvidaci pojistných událostí se spolupracovníky a klienty.
Požadujeme:
- SŠ/vyučen bez maturity,
- dobrou znalost práce s produkty MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet,
- schopnost obchodního vyjednávání s pojistiteli při sestavování pojistného programu pro klienta,
- schopnost zpracování návrhu pojistné smlouvy, resp. sestavení optimálního pojistného programu pro klienta,
- profesionální vystupování při komunikaci a poradenství s klienty,
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
- morální a občanská bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů).
Nabízíme:
- práci u největšího pojišťovacího makléře v České republice,
- zajímavá práce v perspektivním odvětví na ŽL se zaměstnaneckými výhodami,
- příjemné a moderní pracovní prostředí,
- práci v mladém kolektivu,
- možnost systematického odborného rozvoje v rámci propracovaného interního systému vzdělávání s důrazem na neustálé zvyšování kvalifikace,
- ohodnocení odpovídající kvalifikaci a nadstandardní systém odměňování a benefitů (vzdělávání, bonusová dovolená, věrnostní odměny).
Kontakt:
Petr Vrzal
Pivovarská 210
382 41 Kaplice
Telefon: 608439170
Email: personalniod@email.cz
Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Jihočeský kraj