Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaMarketing a mediaMediální konzultant - Kiss Morava, Country, Beat - Moravskoslezský kraj

Mediální konzultant - Kiss Morava, Country, Beat

RADIO UNITED SERVICES s.r.o.
vyhlašuje výběrové řízení na pozici:
Mediální konzultant pro rádia Kiss Morava, Country Radio a Radio Beat

Náplň práce:
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí,
- telefonické kontaktování potenciálních klientů a sjednávání schůzek,
- osobní jednání s klienty,
- konzultace a návrhy reklamních kampaní,
- uzavírání smluv a zajištění jejich realizace.

Nabízíme:
- zázemí silné mediální společnosti,
- profesní zaškolení a vedení,
- fixní plat + provize + odměny,
- rozsáhlý systém bonusů závislých na výkonnosti.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ukončené maturitou,
- práci s PC – MS Office,
- řidičský průkaz sk.B,
- zkušenosti s prodejem výhodou,
- orientace na stanovené cíle a výsledky,
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti,
- chuť dále se vzdělávat a profesně rozvíjet,
- vlastní automobil výhodou.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Moravskoslezský kraj