Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejNabídka velmi zajímavé práce - Středočeský kraj

Nabídka velmi zajímavé práce

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - Praha/Střední Čechy 30-80tis.

Baví Vás práce obchodního zástupce? Rádi dosahujete skvělých výsledků?
Máte zkušenosti, které chcete zužitkovat v tomto oboru?

Rostoucí, mladá a dynamická společnost zabývající se prodejem privátních potravinových doplňků hledá do nově se rozšiřujícího týmu obchodního zástupce na živnostenský list pro Čechy. (Nejedná se o multilevel-marketing!)

Jaká bude náplň Vaší práce?

- akvizice nových klientů,
- prezentace nabízených produktů,
- návštěvy klientů a péče o ně,
- vedení obchodní dokumentace a reporting.

Požadujeme:
- zkušenosti s prací obchodního zástupce,
- ukončené středoškolské vzdělání,
- spolehlivost,
- velmi dobré komunikační schopnosti,
- uživatelská znalost PC a MS Office,
- řidičský průkaz skupiny B, vlastní automobil,
- živnostenský list.

Nabízíme:
- zajímavé a motivující finanční ohodnocení,
- provize z prodeje,
- volná pracovní doba,
- osobní rozvoj,
- podporu prodeje a progresivní marketing,
- práci v týmové perspektivní firmě v oboru péči o zdraví.

Oslovili jsme právě Vás?
Potom neváhejte a zašlete nám svůj motivační dopis a strukturovaný životopis nejpozději do 6. 9. 2013 odpovědné osobě na e-mail:martin.prazan@gmail.com
Pokud pro nás budete ten pravý/pravá budeme Vás kontaktovat do 10 9. 2013.

Nástup: v polovině září

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Středočeský kraj
Cena: 80 000 Kč