Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$Z$ t4t||άlBtt4f,l$μĺTzLtllld $Dn<|tܜƜ TfE,@ ł^0& ċ' C+H&j 0B'' nN%k+V+paG%~e,lH0,V.i I!*}ꈅH(Aԟ  Z.?WMHjˉ/x|`7QW+A'Hl˩|HQF`ѶnC-okYD`@]řx ҒwD䗣!B ڡ #y" zrnKDz *G\NR.A -ii,@ǩYn Ǣ89+*rf##/ia3DDB|[@@'vQ Ta {\;1 WOmjJ^p`l~梐$m;V~auT,h:.Я\pATц A&y9DJf{G蕂)]AL|@b& !R04\}2Ğ8U.$a`FO~*P&] q2+ 2N*@a*r ۝(BF6I! : p+rbѧ S#>C). AZqfUXPa>xC/Z0:.6HNK*BȡDDTvKM+ 8XRxBJ >i2;4kRlD2%7`q@W@YfcO)cX-*,pv>mT"Ʌ 2I!|B:_I`nb0]`t "#+HHx &jp[UQ)aWUmЩ$mRŁH5jYwd(搂@OB B`%h̠xN-&I `(0W$(q$(eI$`DKbtEOO*a#L"xqeբ ʀf=+Q1-XOp 0(b7F]S4}gD# BTEo  +gտX4ڊ4z1Nhhb%D p#CA~jɵ *D ‹43\ZØ#PnBx u‹(%-YOώt-_i ;&0QBFC(o`f}ݐ,ߡ@Wɭ^u}Ϡkh=m]ty?7V /u4x^y?}N5yZН׹GЫ<,Q*O1]PtG#sg ~)*ۇ= r~P{SQ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Nabídka velmi zajímavé práce - Středočeský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejNabídka velmi zajímavé práce - Středočeský kraj

Nabídka velmi zajímavé práce

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - Praha/Střední Čechy 30-80tis.

Baví Vás práce obchodního zástupce? Rádi dosahujete skvělých výsledků?
Máte zkušenosti, které chcete zužitkovat v tomto oboru?

Rostoucí, mladá a dynamická společnost zabývající se prodejem privátních potravinových doplňků hledá do nově se rozšiřujícího týmu obchodního zástupce na živnostenský list pro Čechy. (Nejedná se o multilevel-marketing!)

Jaká bude náplň Vaší práce?

- akvizice nových klientů,
- prezentace nabízených produktů,
- návštěvy klientů a péče o ně,
- vedení obchodní dokumentace a reporting.

Požadujeme:
- zkušenosti s prací obchodního zástupce,
- ukončené středoškolské vzdělání,
- spolehlivost,
- velmi dobré komunikační schopnosti,
- uživatelská znalost PC a MS Office,
- řidičský průkaz skupiny B, vlastní automobil,
- živnostenský list.

Nabízíme:
- zajímavé a motivující finanční ohodnocení,
- provize z prodeje,
- volná pracovní doba,
- osobní rozvoj,
- podporu prodeje a progresivní marketing,
- práci v týmové perspektivní firmě v oboru péči o zdraví.

Oslovili jsme právě Vás?
Potom neváhejte a zašlete nám svůj motivační dopis a strukturovaný životopis nejpozději do 6. 9. 2013 odpovědné osobě na e-mail:martin.prazan@gmail.com
Pokud pro nás budete ten pravý/pravá budeme Vás kontaktovat do 10 9. 2013.

Nástup: v polovině září

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Středočeský kraj
Cena: 80 000 Kč