Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslNástrojář ve strojní dílně - Pardubický kraj

Nástrojář ve strojní dílně

Do rozrůstajícího týmu a vlivem rozšiřování výroby hledáme nové kolegy na pozici:

CNC Programátor strojní dílny

Náplň práce

- ruční programování a obsluha CNC FANUK
- výroba a opravy přípravků
- technická příprava linek
- průběžné seřizování a provozní údržba strojů
- správa strojní dílny
- komunikace s konstruktéry při modifikacích výrobní dokumentace
- uvolnění přípravků do výroby
- 2 směnný provoz

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru (strojní výhodou)
- praxe s obráběcími stroji (soustruh, fréza, strojní pila, bruska)
- schopnost čtení technické dokumentace
- přesnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- vzdělávání a odborný růst
- dotované závodní stravování
- 1 týden dovolené navíc
- další zaměstnanecké výhody

Pokud máte zájem o pozici, zašlete své profesní CV v ČJ na níže uvedený kontakt.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubický kraj
Cena: 18 500 Kč