Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$Rt\t,,f Ҍ|bDČ|$Dv,T6 ڼ|lR,ƴDf,d\||LldBľtdld4Z$¬4fҜ\vL\>dLҌLdJ$LD|^#\)! 4~d)$j2_ ~ęcx50"$b!M"DWT 1#)mb0"Q' "NLc; ʜU~( #f"A".`24 ' YG)3y+aDfx!.Ũ2`éa, @};@ T Cb))Ⱥ'"J")@Kj4i# ђmyozr-Dׇo t gZh=!$໧ `I#,")HL@ri.Gk;Yq*0XUe( ,I5KbDE˵N4MAAR$tW 5+BGG#Cxq-D pW+`HܻgO `.#U_햽$cx 7x0yѳHp, ` >2ѪDrt7LB`|NP (!খi`@Lhի.\d՞Werӌ 5( @X| ]( !t/`I:v8 c+k 0#\9%xb +"MС@PLbTr7 Á# eɁ=/GVe Tǫ5jUiְ+po8 dJ$ʒ`Tm($EHSBd{LT0B*Aa" ( V=0u+tQrl1!PB; J7> ,&/bm{&OD)a5ĈH!#F:YJshB!5HA]s': BPu֔'p$"My 5]-ë$Z4tuH>ds7D82u?vS@ks^O ~p6I^}N@E $"@`m8k ?!H!DJ)3R} UX̣ B6B׽`Gt@!|2XЎtJhkִW/4#9ZD$kXAHY-~&̹f_'"eHOݬmc ) DmPt;+"ڂ tR%tm9T)X ^u|g=9W~ޖLd>^5u:M-=IטFvy MϺeSNnv l& ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Nástrojář ve strojní dílně - Pardubický kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslNástrojář ve strojní dílně - Pardubický kraj

Nástrojář ve strojní dílně

Do rozrůstajícího týmu a vlivem rozšiřování výroby hledáme nové kolegy na pozici:

CNC Programátor strojní dílny

Náplň práce

- ruční programování a obsluha CNC FANUK
- výroba a opravy přípravků
- technická příprava linek
- průběžné seřizování a provozní údržba strojů
- správa strojní dílny
- komunikace s konstruktéry při modifikacích výrobní dokumentace
- uvolnění přípravků do výroby
- 2 směnný provoz

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru (strojní výhodou)
- praxe s obráběcími stroji (soustruh, fréza, strojní pila, bruska)
- schopnost čtení technické dokumentace
- přesnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- vzdělávání a odborný růst
- dotované závodní stravování
- 1 týden dovolené navíc
- další zaměstnanecké výhody

Pokud máte zájem o pozici, zašlete své profesní CV v ČJ na níže uvedený kontakt.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubický kraj
Cena: 18 500 Kč