Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyNutriční poradce - Praha

Nutriční poradce

Hledáme 2-3 lidi se zájmem o zdravý životní styl, kteří mají chuť učit se novým věcem, do zavedeného studia v Praze. Práce je možná vykonávat na HČ ale i VČ.

Náplň práce:
Analýza tělesné kondice a následná dlouhodobá spolupráce s klienty. Zaměřená na redukci tuku, růstu svalové hmoty a lepší fyzickou kondici, která obsahuje i sestavování jídelníčku na míru.

Nabízíme:
Individuální pracovní dobu
Finanční příjem úměrný pracovnímu výkonu
Možnost kariérního růstu
Rekvalifikaci a školení

Požadujeme:
Zájem o zdravý životní styl
Aktivní přístup
Spolehlivost
Samostatnost

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email michles626@gmail.com

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha