Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP vtL\tҬ|dʬ<$<<|ִƔL<\4̜Œ$|ʜlL\lάttĶԄ4L~ʜҴLʔ$,|ݼ;A jQ`W{֧`vTQfh!xQ3G  sH 1EhߊAA5R @HHQ ќX :(ܐL D3#:l8Ca{B 1d BuxxgAdT&d5'1ɧHdyXHW #@of gD"c? 09 %ɥ5FDPB'"oTep(|miL fA6$5YnZ fyA`Zt8UMQx!"s $Dh8 "4wHy&)J(в@] P@4'ʻaGi z'JԒU&| wA(м~, ,:GS@ Y݂19|ҳ+ * *4ژ~GЇ`A5)0QB)òe}t-gֱKq0*&Af*Q3g\+a@;PdCAG`a7\A" Md8?HP3?:E` ),4l@S1 )5d7cةH `ϐN mD2"Ep.1[5nZ1lٺ򀲟)(CH|ae`${Ʋ6xoOT 2MY7B[w*َL L tgG=&@-fӺ'rZyA50TAΝd?!&1DY"A QD <E}'{[]3ز_N0.^5OuKh)xfDžTIȂ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodně administrativní pracovník - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaObchodně administrativní pracovník - Všechny lokality

Obchodně administrativní pracovník

Jsme zavedená česká firma působící v oblasti přírodních doplňků stravy, zdraví a prevence ( ne Herbalife )

Hledáme spolupracovníka na obchodně administrativní pozici.

Požadujeme:
Základní znalost práce na PC, internet, skype
Komunikativnost
Příjemné vystupování
Kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, přírodním produktům
Chuť učit se novým věcem
Min. věk 18 let

Nabízíme:
Volnou pracovní dobu
Přátelský kolektiv
Zaškolení zdarma
Osobní rozvoj, systém vzdělávání
Firemní benefity

Náplň práce:
Komunikace s klienty – osobně, telefonicky nebo emailem, běžná administrativa, poradenství, zákaznický servis

Pozice vhodná i pro aktivní důchodce, rodiče na rodičovské dovolené nebo práce na VPP.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality