Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$\<t|Ҭ!lBR"MRP(EjTUمjO`~Ġ5 ivhزß+NYy8lB_M` X3~SmUJ\/.P ;~yiXq3rOf9໶,N2Hԋ^kiaįڡ9^7d1ꑱXQ MedC bdF {oU9F20%`o-0&24W E!C[E# b$`(7 blx8(R:1V+YhyȆ J!6"*]U$IH zbuAgM 7J~hӁ=XUr`VͩY^ę@lLrz>A{ * U (g`pXnNF;Rm^eG6m0@ ?`!E*&`h,"S," 1|U*!Eʖ|0T(jf[rk 4 A)p; ]OZSUpA_.(Amb$bTt" DQ#x*iBak9Jټ(+ab*Ez4D[„RcxiEJ!d%ЩaX@zb_BQ< _)!% ϦTނʚ%'t&;U1[,5ZW`ٙ8)],WyTFc #XpA8xZ~`ҪD:ׄxaVp* C;Lt֋UW:(Vb0@Y!8!Ο 9K=`@jp Bǎv2(@C(AW4̦9F80rрCⅳˀ!0=cM+F@GBX`;BU/PE$z0mb=rZr`Hy X($%BsL$-Kdd+-P`*!J6k@aH^ H#!xImn0#>wJ]D \~kzB1BVќd`xib{%<0eut'/,`B$0S5HkP򙮌Ʊ @ak/Ϝ4 88=ӟx;*QIPtgGݩgHIӅ.3iZŔ#|!Ki5~45!,N^4V]$GZIutTJW VjEIL'UT}[꓉zқ[{Eȥկ+*SѮ4|ݍK XTa:5xF! rTt`َniw?AkUD-jݶU5kzS2`}K|[ Zڻr";
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaObchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště

Obchodně-administrativní pracovník

Nabízíme:
zajímavou a nadstandardně ohodnocenou práci, marketingovou podporu, volnou pracovní dobu, možnost spolupráce i na vedlejší poměr

Náplň práce:
komunikace s klienty, administrativní zpracování dokumentů

Očekáváme:
středoškolské vzdělání a vlastní PC, zahájení spolupráce na ŽL

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Uherské Hradiště

Smazat

Náhled

detailní fotografie