Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPN tLtttJ$<Ҵd<|ľ.(Hx]dHKHǓQ &TI|\4@ܢxjq1- 3訵6d)!At[ @zj %PNG'LfIah)&0U( w U"Yt} ؄݉ (Ci,3xa3ص*Z@\mCA}) $VaZ#w%^\Tɞ:s !t600DTC*) L 1D@w[%R P+u]4p #7742I&C - d8vwY>z\ H8 psoÁU4-doMKtK'Q"/nِ=f[hw h93>1NT%4A_9(m.޴e'sD.hRq%imwsR> ISC4#UqNMߐ Hm]c 9SٖIMhm3!#i\9AJӉ o1@13(dT+ġedˆ@6!0pS}B7mȭz&9ħl|Kj~½$ 9dr,-C&9, fc@NRaKP7(|;Lш"V-fPa$@88bԯc:64ƏDa)0Nr2چ0bTDt8%Sp@q & 0bp8K$D"yiB9iFAFRRb1# JE+liE r@ A _JСFaOHh5Y2jLqH u $3Q' \bpҐS_ç<_ pBDjbrB2tB=draLIEA?&!ȅ2)c˖4d@NITmc@ yЁ Ki ?N_&1BĂ\MYH ̧0ouAaȑ%i i!+IԠa.5@_btUNH6m'YwxH -Q QPQ \MH7Γ4qp`?ka4W0:0|6K, HXǚ##!937F'G KFR1\:@fo/X& 'u42 ?h4}D Ύq²d әdp(h j $:o@8K *,A ;- t@:F`cM4`)IORHI`Tj"'Ϯ͓EB7~|ֻA9u[ }?__|{r1{I>"}٧8z7}m!uhy~i€q!(X~|8(sǁ'X}')h77(7X3H1z9x.+X?/8(;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaObchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště

Obchodně-administrativní pracovník

Nabízíme:
zajímavou a nadstandardně ohodnocenou práci, marketingovou podporu, volnou pracovní dobu, možnost spolupráce i na vedlejší poměr

Náplň práce:
komunikace s klienty, administrativní zpracování dokumentů

Očekáváme:
středoškolské vzdělání a vlastní PC, zahájení spolupráce na ŽL

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Uherské Hradiště

Smazat

Náhled

detailní fotografie