Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP,j~4tD,ʬTvUS@Q;w~M$["BG">#P@q8oM|weYTu H_oqp>[BiR`tAX&/ Zy|Qo="͐ D> SgPZ״pGGٲ2fxf՘H 0D C(U$YX=IEVi2A}7Q\!u໐uޤ:dL+nx'caHD|8BsR8P+_;_":f( S( {J6gRA-@g_D;@(WoڀD+Uq$qT Ch'UH` %TxDʁqul$v=NDXVfRx0<[@rXb, Zp˚3M`X@I]IF01V,K@0/1u+vB,!v[,AL6+F+!k4%b) } z%2g^F+y@`hX y;A^I048\T|c k2[+ԇA1N}gC#{( j:zDSʦ*+]d 5 Xfϩ@Rm?J]ko! ^)^EVkpk=x[1PO/͜[fNkAIM,b)NmiU(!ƪ3Eǹe0W6irdpϵVE(@q&Ž=bXpkL^t8*ᤦym&&2vG +3m<.LlO\](xa鍷"dꇡ㊩]! `3c%v=c=iD#y.HQwZ o-_'cx 5]:JJ3]ؼǛn5]e9k@;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaObchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště

Obchodně-administrativní pracovník

Nabízíme:
zajímavou a nadstandardně ohodnocenou práci, marketingovou podporu, volnou pracovní dobu, možnost spolupráce i na vedlejší poměr

Náplň práce:
komunikace s klienty, administrativní zpracování dokumentů

Očekáváme:
středoškolské vzdělání a vlastní PC, zahájení spolupráce na ŽL

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Uherské Hradiště

Smazat

Náhled

detailní fotografie