Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPlBd4\l¤Ҥt|nĄLtvtĺLμČnTƬ|V4,$TLĴʄtTάּƼtN,|T$4dl$$ltLdƬ|̌Œμƴ\ҜDlJ$lLҤ ~$¬zdœ<Δ\,llDd¤|tʴbD'#|Phmje駳bTlǔtȴ E%r27t#Hs^䙇(UY7k-RȈ`a Х+MqL76!J# nu =f!g( i Aдε%OH$J_Xe[)ג؂ b \e>@ дgQz2I%P' R  ).q;%([e&( Lp2%lyXӂ AH,~15AJ ˀȈ2; &a h@*MR a* ȁI4Ȅ,%0`b E#%kDB26x!IP7x-%혋$ cX8ϺÐ sك#\d@N t@|&䨂@3X igdg,:85|:GhЈ)a'AAB"$HP@rp RԣUDO0s!^E|;#$8@;^+*5LAr6wu`-* A$oy*nȱIiie32Ũr@v1O 4`^%gm$L9߾6v v"F.f}fy/;D JQ]1T &ƅӿN(fnQ$͘2>Ջ\SOK;׸c b,[2'ғ"]La4SYL|e2z3eEEϋ-6ЈnǜJ fsMiHosLjK@S6uo9R&5fIU5\[ N.c0Oѧޯ aV;w L/kvob^מ8K(ÆNךR0Ͳ lQwٯ*=`y8>AH;}ٍm{^um96 \ >c+OK ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaObchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště

Obchodně-administrativní pracovník

Nabízíme:
zajímavou a nadstandardně ohodnocenou práci, marketingovou podporu, volnou pracovní dobu, možnost spolupráce i na vedlejší poměr

Náplň práce:
komunikace s klienty, administrativní zpracování dokumentů

Očekáváme:
středoškolské vzdělání a vlastní PC, zahájení spolupráce na ŽL

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Uherské Hradiště

Smazat

Náhled

detailní fotografie