Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejObchodní partner - manažer se svým týmem - Všechny lokality

Obchodní partner - manažer se svým týmem

Jste komunikativní, jste extrovertní a cílevědomí? Máte svůj tým lidí, nebo vlastníte obchodní firmu. Využijte vysokého potenciálu tohoto odvětví, profesních schopností vašich obchodníků a staňte se těmi, kteří přinesou klientům kvalitní služby a úspory financí.
Obchodní společnost Gas International prodej s.r.o. přijme do své obchodní struktury, obchodního partnera, nebo manažera se svým týmem.
Náplň práce:
- Přímá komunikace s obchodním ředitelem.
-Zajišťování prodeje produktů holdingu firem Gas International.
- Komunikace se zákazníky.
- Tvorba cenových nabídek.
- Poradenství v oblasti distribučních sazeb.
- Prezentace produktů a poskytování služeb.
- Poradenský servis.
Požadujeme:
- Trestní bezúhonnost.
- Dodržování etického kodexu.
- Dobré komunikační dovednosti.
- Aktivní přístup ke svěřeným úkolům.
- Chuť pracovat a učit se novým věcem.
- Flexibilitu.
- Upravený vzhled.
Nabízíme:
- Atraktivní provizní systém.
- Zázemí stabilní a silné společnosti.
- Komplexní školení.
- Obchodní podpora přes call centra a internetový on line prodej.

V případě zájmu volejte a domluvte si schůzku.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: Nabídněte