Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPd2$$ľ|n,\Ľn\ҼL¤L4~D, |tʼƜldVDt|´l:$Dtj$lδ~$¼D,fTdľt̬|zDddLTl6ttfT<ƔbT4|R<\ľz<4\̬ʤ|ltF,|r,̔n\LƬ,td|lŒdTd2$ DzlttB,|N4~D~$z<,4Ҽrd|bL~lĄZDtƴƼĴδƴĜ”l\T̄v<\ľ¬L<,ƤܜLD4|ԬdT|tf$TDľ4$ʬ|t|r4ԌTtlt,PH*\ȰÇ#JHŋ3jȱǏSIrɒ(OLr˖0_ʌIs͚8osϘ Jѐ?\)ӧNB*UѫXjZ׮` KvlJh9#rp;-KwnM~ un$>$O K~8X姩(NUV}SY,"0}q5k?n mT lJ)okˍK'>\WmG-y)/S/{:Tod㑩^=l yP)祐/Ϲ6Ah%H}!EPg%,}G1i( J*OAPo0(*-CH4E%ba:k"C"#,;O? B?M:!Cԁ10dF0(sqqtgvNRD@dymmv `J Q^S]2]A 3*A'j˝ L#5RO.>'NiFdJi)A>t\4:F߯Bz}:hA%1])K,J*60V `* dD# `-JS`ʒb?ʀUR5Nh.JdNʮ2,7YUG%TKoM!]&֜<ͮiPAlU(@3b4XRrh_",.aE@A-H}ނ@,wU~$*@ KEa8 xف! V)7bYAW=+ AѥssDdvo!8Bpxp 'N !gu,YQmA~Tj%?X_?/t+Q䪁t-ago_B` ^5!;U❱E-BB&fHB{Qsll*ghQHB/C.#g).y!IN6a{^Hbɻ}=pp{#D-6ڔՓs:޴STXk=vrA !vo [}owfQkb#Ic\ @; N/#0!3{-%M Xxd0Ԁ$:tn9)HIή}(o.6|0|P ceevk3=t;3?Db@5n [$7.WuBxE{)W=.#v`qF/GIY;>ė\? @o1O; Y /,7EW$&wԇsw~5F huG&{Gd[8z f|Ƨ~qۖ((߇$~ї'lX Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodní partner - manažer se svým týmem - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejObchodní partner - manažer se svým týmem - Všechny lokality

Obchodní partner - manažer se svým týmem

Jste komunikativní, jste extrovertní a cílevědomí? Máte svůj tým lidí, nebo vlastníte obchodní firmu. Využijte vysokého potenciálu tohoto odvětví, profesních schopností vašich obchodníků a staňte se těmi, kteří přinesou klientům kvalitní služby a úspory financí.
Obchodní společnost Gas International prodej s.r.o. přijme do své obchodní struktury, obchodního partnera, nebo manažera se svým týmem.
Náplň práce:
- Přímá komunikace s obchodním ředitelem.
-Zajišťování prodeje produktů holdingu firem Gas International.
- Komunikace se zákazníky.
- Tvorba cenových nabídek.
- Poradenství v oblasti distribučních sazeb.
- Prezentace produktů a poskytování služeb.
- Poradenský servis.
Požadujeme:
- Trestní bezúhonnost.
- Dodržování etického kodexu.
- Dobré komunikační dovednosti.
- Aktivní přístup ke svěřeným úkolům.
- Chuť pracovat a učit se novým věcem.
- Flexibilitu.
- Upravený vzhled.
Nabízíme:
- Atraktivní provizní systém.
- Zázemí stabilní a silné společnosti.
- Komplexní školení.
- Obchodní podpora přes call centra a internetový on line prodej.

V případě zájmu volejte a domluvte si schůzku.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: Nabídněte