Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejObchodní zástupce 25000 Kč - Brno

Obchodní zástupce 25000 Kč

Požadujeme:
- Komunikativní osobnost.
- Příjemné a reprezentativní vystupování.
- Vysoké pracovní nasazení.
- Středoškolské vzdělání.
- Samostatnost a spolehlivost.
- Chuť pracovat na svém rozvoji.
- Předchozí praxe v oboru není nutná.

Nabízíme:
- Nadstandardní ohodnocení (fixní mzda + bonusy).
- Komplexní zaškolení a odborné vedení.
- Osobnostní a kariérní růst (vedení obchodního týmu).
- Práci v mladém kolektivu.
- Firemní benefity.
- Po zapracování firemní automobil.

Náplň práce:
Náplň práce spočívá ve vyhledávání a komunikaci s potencionálními zákazníky a tvorbě obchodní nabídky.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že právě Vy jste Ti praví pro náš tým, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na adresu prace.antos@gmail.com
Těšíme se na Vás.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno
Cena: 25 000 Kč