Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP\:L4μT4t4~δTL¬|<|fL̤Δ|ľl|<,tR4ldִT,”\DΌҤʬD$l\,zd|tlJ,ļʴ΄r\ԤҜLD|bLּ\|lt,μd\L̴D$T<<~ҼƬ|LҔ$¼|tV4ִT4ƤL,4,lv\ܼt\\:$T<|μ\TDfLԤľt<4ll4œ\LΔ֬ʴD,,$||lN,dĜ|¤<$D<ļʼΌܤҤddttdTƴ΄Ҝ$tV<ּ\Ԕtvdtd,PH*\ȰÇ#JHŋ3jȱǏIrɒ(OLr˖0_ʌIs͚8osϘ Jѐ?\)ӧNB*UѫXjZ׮` KvlJhӪ]lٷn+)ۻxnK/߿~CKa ^qÐ#Kf2˖3̹d͠1mٳxI^5Y԰cku="ڬs6}F$e ;gKI(w!R}9/ 3In:EIu)ޟwK ogP^̛c rY@?H .^Nw-rDrI?g~G6"x}-"yf\qxpw50^ ~t!vrx"nx|5JZ|aP`y@0mA^@ ⤓,X`P<&'U,F"UT҉olid."EAˆiq|Q DJ"v"a ᩁDIFHPuvV:)b_"Dj i%ħP)D.&c."ǪZ z/B"ް'P!-₟ʧ  i/aJH" tm B" @kF. df*  @^H^ePA]H;ۄz&‰ _bf &c'JE4"+@{lK'R^gF#ydX)B-T r1ܪĩɹH(̮B?$BpHZܥUrF}@-R;,k|N-Bo:"} Q|jm 9TDzz #D9he%HF8cad['pEmYMl yn ^Qq-J h-RƖy "@:-t ؘ,\TѢ)1}aPH4Эooz ٓ UN$m:=vI2m01`X('f>˃$YD#^$ YsYB;[R \r! #z^:FD(CN %)<0)FM Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodní zástupce / Finanční poradce - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyObchodní zástupce / Finanční poradce - Všechny lokality

Obchodní zástupce / Finanční poradce

Požadujeme
- Znalost práce na PC
- Komunikační schopnosti
- Spolehlivost, samostatnost, průbojnost
- Aktivní přístup
- Zkušenosti z obchodních jednání výhodou
- Zkušenosti v uzavírání smluv výhodou
- Reprezantativní vystupování
- Osobní odpovědnost

Nabízíme
- Dobré platové ohodnocení
- Kariérní postup
- Širokou škálu benefitů
- Skvělý tým spolupracovníků
- Volnou pracovní dobu

Náplň práce
- Zpracování návrhů a uzavírání pojistných smluv a ostatních produktů nabízených společností BKR-Finance s.r.o.
- Komunikace se stávajícími a potencionálními zákazníky
- Aktivní oslovování zákazníků
- Aktivní prodej pojistných produktů
- Práce na IČO

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 100 000 Kč