Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejObchodní zástupce pro firemní zákazníky Vodafone - Kladno

Obchodní zástupce pro firemní zákazníky Vodafone

Region Kladno, Rakovník, Slaný a okolí.
Náplň práce:
Aktivní vyhledávání zákazníků v segmentu malých a středních firem ve svěřeném regionu.
Poprodejní péče o zákazníky.
Tvorba individuálních kalkulací a nabídek.
Uzavírání smluv se zákazníky.
Nabízíme:
Podporu silné mezinárodní společnosti Vodafone Czech Republic,a.s.
Zázemí tradičního partnera Vodafone.
Nadstandardní výdělek v závislosti na výkonu.
Práci v mladém kolektivu.
Příležitosti k dalšímu rozvoji v zajímavém regionu.
Pravidelné školení.
Flexibilní pracovní dobu.
Motivující finanční ohodnocení.
Notebook, služební mobilní telefon.
Zázemí regionálních kanceláří.
Požadujeme:
Obchodní talent.
Komunikační a prezentační dovednosti.
Samostatnost.
Smysl pro čestné jednání.
Časovou flexibilitu.
Znalost MS Office.
Vlastní automobil.
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO.
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné s maturitou

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Kladno